Rozmowy ZnadPlanszy #18 – Pyrkon i problemy techniczne

Osiemnasty odcinek Rozmów Znad Planszy jest dość nietypowy. Mieliśmy mieć gościa, ale technika nas zawiodła, więc postanowiliśmy porozmawiać o nadchodzącym Pyrkonie, więc pokłóciliśmy się o Cywilizację Poprzez Wieki, więc zaczęliśmy rozmawiać o crowdfundingu, więc też się pokłóciliśmy, więc omówiliśmy jednak gry z Pyrkonu, więc kończyliśmy rozmawiając o Wiedźminie, więc KubaP musiał bronić Trzewika.

No dobra, w sumie nie było aż tak nietypowo. To co, posłuchacie?

Video

Audio

Linki

 

  • Moje luźne uwagi:
    – Studium w Szmaragdzie może być tak frustrująca, że na zakończenie dowiadujesz się, że przegrałeś, bo ktoś, kto w czasie gry nie zrobił nic, byś go poznał, okazuje się być w Twojej drużynie. Wszystko fajnie, ale jeśli Twój wysiłek i genialne planowanie może być zniweczone przez słabe posunięcia członka drużyny, na którego nie masz wpływu albo nie wiesz o jego istnieniu, to jest po prostu frustrujące.
    – Mexica jest wydana przez Super Meeple, a G3 ma być zdaje się tylko dystrybutorem, co do grafiki to nie jestem przekonany czy jest lepsza. Gdzie jest maska?!
    – cdp.pl nie jest wydawcą, ale dystrybutorem. Pewnie wyprzedaje magazyn 🙂 Wydawcą jest CD Project Red, a poza tym kto gra na Steamie, pewnie iPad rządzi. Talisman się sprzedaje, to Wiedźmin też, choć ma za dużo błędów redakcyjnych.

    Godojcie dalej szczony!